Najczęściej zadawane pytania

W tym dziale możesz zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami, które padają podczas rozmów z naszymi klientami. Oczywiście, jeśli dana odpowiedź nie wyczerpuje dla Ciebie tematu – pisz śmiało. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Ile trwa uruchomienie strony www lub e-sklepu ?

Wszystko zależy od zakresu prac do przeprowadzenia, jak i szybkości komunikacji na linii my-Twoja firma. Proste wizytówki firmowe jesteśmy w stanie wdrożyć nawet do 7 dni roboczych. W przypadku bardziej zaawansowanych projektów stron internetowych, czy tworząc sklepy internetowe  jest to nawet miesiąc lub dwa.

Czy wystawiacie faktury?

Tak, wystawiamy faktury. Jesteśmy jednak podmiotowo zwolnieni z VAT.

Czy podpisujemy umowę na wykonanie strony, pozycjonowanie?

Jeśli chcesz – możemy podpisać umowę, ale przeważnie wszelkie ustalenia zawieramy w formie e-mailowej. Przed rozpoczęciem prac akceptujesz rozpisany plan pracy wraz z wyceną.

Wykonując pozycjonowanie stron zawsze staramy się podpisać umowę na wykonanie usługi.

Czy wymagana jest zaliczka?

Tą kwestie ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju i wartości projektu. Najczęściej rozliczamy się bez zaliczki dopiero po Twojej akceptacji projektu strony www lub sklepu internetowego.

Co jeśli nie spodoba mi się projekt strony?

Zmodyfikujemy go uwzględniając Twoje sugestie, tak że na pewno będziesz zadowolony.

Nie mam pomysłu na swoją stronę www, możecie mi pomóc?

Tak, od tego jesteśmy. Na pewno jednak są w internecie strony www, które w jakiś sposób Ci się podobają – pokaż nam je. Mogą służyć jako inspiracja, a my przedstawimy Ci projekt strony internetowej z którego będziesz dumny.

Jaki jest termin płatności?

Najczęściej umawiamy się na 7 dni od zaakceptowania projektu, po czym po otrzymaniu płatności strona jest uruchamiana na serwerze.

Czy potrzebuje serwera i domeny?

Tak, jeśli nie posiadasz możemy je dla Ciebie wykupić w korzystniejszych cenach i u naszych sprawdzonych dostawców. Jeśli nie znasz się na parametrach serwerów i domen na prawdę nie warto robić tego samemu. Pamiętaj – my wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązania 😉

Czy wycena stron www i pozycjonowania jest bezpłatna?

Oczywiście, że tak. Zapraszamy więc do kontaktu.

Nie znam się na obsłudze stron www, internecie i komputerach, chcę jednak aby moja firma była widoczna w internecie.

Nasze strony internetowe wdrażamy w oparciu o przyjazny dla użytkownika system WordPress, który nie wymaga jakiejkolwiek wiedzy specjalistycznej. Z pomocą przyjdzie Ci też krótkie, ale rzeczowe video szkolenie. W większości przypadków nie będziesz jednak potrzebować dokonywać jakichkolwiek zmian, a jeśli już najdzie Cię ochota – po prostu do nas zadzwoń 😉

wróć do oferty