POSTAW NA JAKOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ 

ZARZĄDZAMY twoją stroną internetową ORAZ dbamy, aby stale odwiedzali ją klienci. pomagamy sprzedawać więcej - jesteśmy twoim partnerem w biznesie.


Sprawdź ofertę

STRONY INTERNETOWE | SKLEPY | POZYCJONOWANIE | ADWORDS
tel. 519 632 578

Wykonamy skuteczne pozycjonowanie stron i ściągniemy klientów do Twojej firmy! Pozycjonujemy całe strony, a nie tylko sztywno ustalone frazy.

Większy ruch

Zwiększymy ruch na Twojej stronie internetowej

Więcej klientów

Docieraj do setek osób szukających Twojej oferty w sieci

Wyższe zarobki

Twoja strona zacznie zarabiać dla Ciebie pieniądze

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Twoja firmowa strona www na kluczowe dla Twojego biznesu hasła - pokazuje się dopiero na odległych miejscach w wyszukiwarce? Jak łatwo się domyślić takie pozycje nie mogą wpłynąć pozytywnie na sprzedaż i promocję firmy w sieci. Statystyki dowodzą, że przeciętny użytkownik internetu zwraca uwagę wyłącznie na firmy znajdujące się na pierwszej stronie wyszukiwarki. Pozostałe oferty są przez niego pomijane.

Podsumowując, większość klientów może nawet nie wiedzieć o istnieniu Twojej strony www, a co gorsza nawet firmy - wybierając ofertę konkurencji, która notowana jest znacznie wyżej.

Mamy na to sposób!

Dzięki opracowanym i sprawdzonym metodom pozycjonowania zwiększymy widoczność firmy w wyszukiwarkach, a także podniesiemy jej pozycję na kluczowe hasła, co przełoży się na dotarcie do jeszcze większej ilości potencjalnych klientów.

Stawiamy na sprawdzone i bezpieczne metody SEO, dzięki którym strony wspinają się na sam szczyt wyników wyszukiwania. Pozycjonujemy strony, a nie frazy! W ten sposób realnie zwiększamy widoczność stron na wiele istotnych zapytań klientów. Zaufaj nam i zwiększ zasięg swojego biznesu nawet o kilkaset procent! 

 

Garść statystyk

Poniższa tabela (dane z Google) pozwoli Ci zrozumieć dlaczego warto zajmować czołowe miejsca w wyszukiwarce. Nawet w małych miejscowościach Twojej oferty poszukuje każdego miesiąca dziesiątki osób. Pomyśl, ile możesz zyskać jeśli tylko część z nich zostanie klientami Twojej firmy! Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

Przykładowa fraza Miesięczna liczba wyszukiwań  Roczna liczba wyszukiwań
Fryzjer Lublin 3600 43 200
Rowery Lublin 2400 28 800
Hydraulik Lublin 590 7080
Autonaprawa Zamość 720 8640
Kwiaciarnia Zamość 390 4680
Stomatolog Chełm 210 2520
Dom weselny Chełm 170 2040
Okna Lubartów 140 1680
Weterynarz Lubartów 110 1320
Ubezpieczenia Łęczna 70 840
Geodeta Łęczna 70 840

Chcesz wiedzieć ilu klientów szuka w sieci Twojej firmy?

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer 
tel. 519 632 578

Zapytaj nas o pozycjonowanie stron internetowych już dziś!