Pozycjonowanie Lublin

Wykonamy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i ściągniemy klientów do Twojej firmy! Pozycjonujemy strony korzystając ze sprawdzonych i bezpiecznych metod, dzięki którym osiągamy zamierzone cele i stabilne efekty.

Co da Ci pozycjonowanie strony ?

Większy ruch

Zwiększona widoczność strony na kluczowe hasła sprawi, że usłyszy o Tobie jeszcze więcej klientów.

Więcej zamówień

Docierasz nawet do setek klientów dziennie, tym samym dostajesz więcej zapytań.

Wyższe zarobki

Każdy, kto odwiedza Twoją stronę może zostać Twoim klientem - zacznij więc sprzedawać więcej!

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Twoja firmowa strona www na kluczowe z punktu widzenia klienta hasła - pokazuje się dopiero na odległych miejscach w wyszukiwarce?  Łatwo się domyśleć, że takie pozycje nie mogą wpłynąć pozytywnie na sprzedaż i promocję firmy w sieci. Statystyki dowodzą, że przeciętny użytkownik internetu zwraca uwagę wyłącznie na strony firm znajdujące się na pierwszej podstronie wyszukiwarki, a więc tzw TOP-10. Pozostałe oferty są przez niego pomijane.

Podsumowując, większość klientów może nigdy nie odwiedzić Twojej strony internetowej, wybierając ofertę konkurencji, która notowana jest znacznie wyżej. To częsty przypadek. W końcu miejsc na pierwszej stronie wyszukiwarki mamy tylko 10.

 

Pozycjonowanie stron internetowych Lublin Łęczna Chełm

Wzrost pozycji i widoczności strony na przykładzie lokalnego klienta.

Mamy na to sposób!

Dzięki opracowanym i sprawdzonym metodom pozycjonowania stron zwiększymy widoczność firmy w wyszukiwarkach, a także podniesiemy jej pozycję na kluczowe hasła. Przełoży się to na dotarcie do jeszcze większej ilości potencjalnych klientów, którzy każdego dnia wpisują w interecie hasła związane z Twoim biznesem. Sprawimy, że trafią na stronę Twojej firmy!

Stawiamy na sprawdzone i bezpieczne metody SEO, dzięki którym strony wspinają się na sam szczyt wyników wyszukiwania. Analizujemy i optymalizujemy. Rozbudowujemy stronę i opracowujemy odpowiednie zaplecza. W ten sposób realnie zwiększamy widoczność strony na wiele istotnych zapytań klientów. W niektórych przypadkach zwiększamy zasięg nawet o kilkaset procent!

Garść statystyk

Poniższa tabela (dane z Google) pozwoli Ci zrozumieć dlaczego warto zajmować czołowe miejsca w wyszukiwarce. Nawet w małych miejscowościach Twojej oferty poszukuje każdego miesiąca dziesiątki osób. Pomyśl, ile możesz zyskać jeśli tylko część z nich zostanie klientami Twojej firmy! Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

Przykładowa fraza Miesięczna liczba wyszukiwań  Roczna liczba wyszukiwań
Fryzjer Lublin 3600 43 200
Rowery Lublin 2400 28 800
Hydraulik Lublin 590 7080
Autonaprawa Zamość 720 8640
Kwiaciarnia Zamość 390 4680
Stomatolog Chełm 210 2520
Dom weselny Chełm 170 2040
Okna Lubartów 140 1680
Weterynarz Lubartów 110 1320
Ubezpieczenia Łęczna 70 840
Geodeta Łęczna 70 840

Chcesz wiedzieć ilu klientów szuka w sieci Twojej firmy?

Zapytaj nas o pozycjonowanie stron internetowych już dziś!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu obsługi zapytania. Administrator danych: Jw Promotion Jakub Witek.