Kampanie Adwords Lublin, Łęczna, Chełm

Reklamy Google Adwords
Lublin Łęczna Chełm

Przygotujemy i poprowadzimy dla Ciebie skuteczne reklamowe kampanie Adwords. Dzięki nim, pokazujesz się klientom w chwili gdy akurat tego potrzebują.

Chciałbyś skorzystać z płatnych wyników wyszukiwania w Google, czyli tzw. kampanii Adwords aby skutecznie promować ofertę swojej firmy w internecie? Z miłą chęcią pomożemy Ci w jej profesjonalnym przygotowaniu, konfiguracji i prowadzeniu. Pokaż nam swoją stronę internetową, określ budżet, powiedz jakie towary chcesz sprzedawać, a my pomożemy w doborze odpowiednich dla Twojej branży słów kluczowych i skutecznie skonfigurujemy całą kampanię. Następnie zajmiemy się jej optymalizacją i cyklicznym prowadzeniem. Nie trać więcej pieniędzy na źle skonfigurowane kampanie i kliknięcia, które i tak nie prowadzą do konwersji tj. nie są dla Ciebie skuteczne (nie doprowadzają do zakupu lub kontaktu klienta).

Kampanie Adwords - co to jest?

Kampanie Adwords, to tzw. płatne wyniki wyszukiwania, a więc wyniki w których za pokazanie się musisz zapłacić stosowną stawkę, różną w zależności od branży i dobranych do tego celu słów kluczowych. Co ważne w wynikach tych, płacisz tylko za konkretne kliknięcia w Twoją reklamę, a więc optymalizujesz tym samym wydatki na marketing internetowy.

Reklamy Adwords wyświetlają się w wyszukiwarce na górze strony przed tzw. wynikami organicznymi (naturalnymi) i w pionowym bloku po prawej stronie okna przeglądarki.

Reklama Twojej firmy czy strony internetowej może się wyświetlić w google np. 100 razy różnym klientom, ale kliknie w nią tylko 30 osób - i od tej liczby naliczony będzie koszt kampanii np. 50 zł. To ile osób zobaczy Twój link i ile w niego kliknie zależy już od pozycji na której się wyświetlisz oraz samego tekstu reklamy.

Dobrze skonfigurowana kampania Adwords sprawi, że Twoja oferta będzie wyświetlała się wyłącznie klientom którzy w danej chwili szukają akurat Twojego towaru, a to znacznie podnosi procent sfinalizowanych transakcji.

Ile przeznaczyć na kampanie Adwords?

To ile przeznaczysz środków na prowadzenie swojej kampanii Adwords, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Już kwota 200zł miesięcznie może zapewnić Ci skuteczny napływ nowych klientów na strony internetowe Lublin Twojej firmy - w związku z czym może zwrócić Ci się z nawiązką. Jako netboys.pl za konfigurację Twojej kampanii pobieramy maksymalnie 30% jej wartości przy czym - czym wyższa kwota przeznaczona na reklamę - tym mniejszą procentowo prowizję pobieramy.

Jeśli nie masz swojej strony internetowej możemy ją dla Ciebie przygotować. Jeśli Twoja obecna strona internetowa nie jest dostosowana do optymalizacji takich kampanii CPC możemy również przygotować dla Ciebie tzw. Landing Page, a więc stronę która z założenia ma skłonić klienta do wykonania jednej konkretnej akcji np. dokonania zakupu, czy pozostawienia swojego numeru telefonu. Taka strona najczęściej podnosi współczynnik skuteczności Twojej reklamy. Wiemy co znaczy skuteczne prowadzenie kampanii Adwords. Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski, jeśli natomiast Twoja siedziba zlokalizowana jest na terenie miast takich jak Lublin, Łęczna, Chełm czy Lubartów - możemy dojechać na spotkanie do Twojej firmy.

Prowadzenie kampanie Adwords google, optymalizacja kampanii adwords, kampanie cpc Lublin, Łęczna, Lubartów, Chełm