Być może zdarzyło Ci się zastanawiać nad tym, czy warto zlecić pozycjonowanie strony jeśli prowadzisz biznes w małej miejscowości z niewielką konkurencją. Warto! Dlaczego? Otóż, nawet w małych miasteczkach ludzie korzystają z Google. Czy zdajesz sobie sprawę, że fryzjer w 15 000 mieście jest wyszukiwany aż 400 razy w ciągu jednego miesiąca, kwiaciarnia 200, a hydraulik 70 razy? To dużo prawda? Jeszcze lepiej wygląda to w większych miastach, z tą różnicą, że tam ruch często rozbija się na dzielnice.

Wracając do tematu… Jeśli strona internetowa fryzjerki pozyska chociaż dziesięciu klientów z całości, to fryzjerka zarobi więcej nawet o 300-400zł w danym miesiącu. Przekładając to na bardziej dochodowe biznesy, takie jak studio mebli kuchennych czy branża finansowa – możesz w łatwy sposób zarobić małą fortunę. Chętnie pomożemy Ci osiągnąć ten sukces!

Sprawdź: Usługi kominiarskie Lublin

W netboys.pl tworzymy strony internetowe i pozycjonujemy je. W przyzwoitej cenie otrzymasz od nas usługę, która ściągnie do Ciebie nowych klientów nawet jeśli prowadzisz firmę w niewielkiej miejscowości. Już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie możesz poprawić sytuację finansową Twojej firmy!

Strony internetowe w małej firmie pomogą pozyskać zlecenia

W małej firmie strony internetowe, to często jedyne źródło pozyskiwania zleceń. fot. pixabay.com | SturtupStockPhotos

3 odpowiedzi na „Czy warto pozycjonować stronę w małym mieście?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *